Baba Hakkı mezarı başında anıldı

Sabah - Spor (//)


 

Baba Hakkı mezarı başında anıldı Beşiktaş Kulübünün eski başkanı, teknik direktörü ve efsane futbolcularından "Baba Hakkı" lakaplı Hakkı Yeten, vefatının 29. yıl dönümünde mezarı başında düzenlenen törenle anıldı.

Haberin Devamı >>>

Hakkı Yeten vefatının 29. yıl dönümünde mezarı başında düzenlenen törenle anıldı.
Futbol Haberleri Giriş Tarihi: 16.4.2018
Zincirlikuyu Mezarlığındaki törene siyah-beyazlı kulübün genel sekreteri Ahmet Ürkmezgil denetim kurulu başkanı Feyyaz Tuncel, kulüp genel koordinatörü Levent Çifter, divan kurulu üyeleri, altyapı sporcuları ile Yeten'in ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı.
Törende bir konuşma yapan Ahmet Ürkmezgil, Beşiktaşın değerlerine sahip çıkan bir camia olduğunu belirterek, "Beşiktaş çok büyük bir camia.
Baba Hakkı Beşiktaş'ın sembol isimlerinden ve Beşiktaş ile özdeşleşmiş bir isim. Ben daha 16 yaşında İstanbulspor'da oynarken elini öpmüştüm. O şerefe nail olmuştum. Bugün gözümün önünden çok şeyler gelip geçti. Beşiktaş'ın mihenk taşı olabilecek, çınarları çok fazla miktarda, bizler de geçmişimize çok bağlı olduğumuz için bu duygularımız, Beşiktaşlılık ruhumuzu her zaman yukarılarda tutmamıza vesile oluyor."
Tören, okunan duaların ardından sona erdi.
Diriliş Ertuğrul 114. yeni son bölümde flaş gelişme! Yeni bölümde başlıyor
BİZE ULAŞIN https://isbh.tmgrup.com.tr/sbh/v5/i/logo-127x57.png