"Nedense Fenerbahçe'nin maçlarında hep gerginlik olur"

Sabah - Spor (//)


 

 Nedense Fenerbahçe nin maçlarında hep gerginlik olur Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, şampiyonluk yarışını ve Ziraat Türkiye Kupası'nda oynayacakları Fenerbahçe maçını değerlendirdi.

Haberin Devamı >>>

Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil şampiyonluk yarışını ve Ziraat Türkiye Kupasında oynayacakları Fenerbahçe maçını değerlendirdi.
Futbol Haberleri Giriş Tarihi: 16.4.2018
Güncelleme Tarihi: 16.4.2018
Galatasaray'ın Medipol Başakşehir'i 2-0 yenmesinden sonra ortaya çıkan tabloyu değerlendiren Beşiktaş Genel Sekteteri Ahmet Ürkmezgil kalan beş maçlarını kazanmaları halinde şampiyon olacaklarını vurgulayarak, ''Beşiktaş'ın şu anda beşte beş yaptığında şampiyon olacak olması ve son düzlüğe böyle girmesi güzel. Tabi gönül isterdi ki çok daha önceden kopartalım ama futbol bu; her şeye, her sonuca gebe maçlar. Dolayısıyla bizim için beşte beş yapma durumu güzel bir şey, inşallah yaparız ve şampiyonluk ipini tekrar göğüsleriz'' şeklinde konuştu.
Fenerbahçe ile Kadıköy'de oynayacakları Türkiye Kupası yarı final rövanş maçına da değinen Ürkmezgil, ''Nedense son yıllarda Fenerbahçe maçlarında hep gerginlik söz konusu oluyor. Beşiktaş'ın derbi maçlarında bu tarz şeyler olmuyor, ama nedense Fenerbahçe maçlarında oluyor. İnşallah bu sefer öyle bir şey olmaz ve ilk maçı telafi edecek bir sonuç alıp kupaya da uzanırız. Beşiktaş'ın bu seneki başarılarına da ilave bir kupamız olur'' dedi.
Diriliş Ertuğrul 114. yeni son bölümde flaş gelişme! Yeni bölümde başlıyor
BİZE ULAŞIN https://isbh.tmgrup.com.tr/sbh/v5/i/logo-127x57.png