Apple Watch iletişimde farklı yollar sunuyor!

Sabah - Bilim Teknik (//)


 

Apple Watch iletişimde farklı yollar sunuyor! Apple Watch, akıllı saat pazarında yükselişe geçmiş görünüyor. Son raporlara göre Apple, ilk saatinden bu yana pazar payını da arttırdı. Şirket bununla birlikte Apple Watch'un belirli özelliklerini özel...

Haberin Devamı >>>

Apple Watch akıllı saat pazarında yükselişe geçmiş görünüyor. Son raporlara göre Apple ilk saatinden bu yana pazar payını da arttırdı. Şirket bununla birlikte Apple Watch'un belirli özelliklerini özel günler için öne çıkaran bir strateji izliyor.
Giriş Tarihi: 13.2.2018
Yayınlanan son raporlara göre Apple 2017'de 18 milyon akıllı saat sevkiyatı gerçekleşti ve satışların yaklaşık yarısı 4. çeyrekte yapıldı. Cupertino merkezli şirketin son çeyrekte sattığı akıllı saat rakamı ise 8 milyon oldu. Bu rakam ise bir üreticinin tek çeyrekte sattığı en yüksek giyilebilir cihaz rakamı oldu.
Apple bir yandan akıllı saat pazarında payını yükseltirken, diğer yandan özel stratejiler izlemeye devam ediyor. Ürünlerinin belirli özelliklerini özel günler için vurguluyor. Bunun son örneği ise 14 Şubat Sevgililer Günü oldu. Apple, 14 Şubat için
Apple Watchun Digital Touch özelliğini ön plana çıkardı. Şirket yaptığı açıklamada, kullanıcıların sevdikleri kişilere Apple Watch ile özel çizimler gönderebileceğini, kalp atışlarını da gönderek nasıl hissettiklerini gösterebileceklerini belirtti.
Apple Watch Series 3, akıllı aktivite koçluğu, gelişmiş kalp atış hızı uygulaması, kullanıcıların doğrudan bileklerinden erişebileceği favori çalma listesi, yerleşik altimetre, daha duyarlı Siri deneyimi gibi özellikler sunuyor.
BİZE ULAŞIN https://isbh.tmgrup.com.tr/sbh/v5/i/logo-127x57.png